Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mazda CX-7 2.2-12 CH

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOKING 23 јун. 07:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Mazda
Модел
CX-7
Mazda CX-7 so full oprema uvezena od Ch licno so vozenje redovno servisirana i odrzuvana bez dodatni vlozuvanja
AUTOKING
078213333

AUTOKING

5 Огласи во продавницата
RENAULT MEGANE 1.5 dci-04 0 MKD
Najgolem izbor na polovni i novi rezervni delovi 0 MKD
VOLVO 420 0 MKD
Jaguar XF 2.7-09 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации