Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mazda CX-7

10 999 ЕУР

Се продава од: Sashko 21 дек. 08:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Виница
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Mazda
Модел
CX-7
So naj ful oprema poveke info na br.071242632
Leaflet
Кон почеток