Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mazda CX 9 -16

27 900 ЕУР

33 000 ЕУР

Се продава од: Toshe Денес 12:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Mazda
Модел
CX-9
Motor 2.5 l Turbocharger
227 ks
79000 km
7 Sedista
Uvezena od USA
Za povekje info
070386641

Leaflet
Кон почеток