Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mazda MX-5 odlicna sostojba registrirana cela god

3 100 ЕУР

Се продава од: XXX 08 мар. 19:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Кабриолет
Марка
Mazda
Модел
MX-5
Mazdata e vo odlicna sostojba registrirana cela godina napraven servis novi plocki ,nov filter,nov akomulator,novi predni gumi ....... kolata ima mala potrosuvacka 6/7 litri gradska ...........se prifakja zamena za poeftina kola i pari ili vepsa aprilia nad 2006 god i pari drugi zameni ne prifakjam
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации