Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mazda Premacy 2.0 TD 74KW

2 500 ЕУР

Се продава од: Dejan Spasovski 05 мај 01:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Mazda
Модел
Premacy
vo odlicna sostojba registrirano do 03.06.2021god.
Centralia brava
elektrika na prozori site 4ri
greaci I El. na retrovizori
Klima
4ri zimski gumi + 2 letni kupeni 2020god
Nov akumulator
uvezena od Germanija so servisna kniska .... Voziloto e bez mana go bezprekorna sostojba MOze da se napravi mala korekcija na cenata.....
Dejan Spasovski
+38970760810
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации