Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz A 140

2 000 ЕУР

Се продава од: Zoran Вчера 23:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
A 140
Mercedes A140 moze zamena za kros/enduro poveke inf na tel 078215423/071215423
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации