Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz A Class 140

2 300 ЕУР

Се продава од: Xhevat 08 авг. 00:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
A 140
Mercedes a clas 140
Full oprema
Koze
Klima
Radio mp 3 cd
Grijac na sedishte
Felga
Sve oprema
Leaflet
Кон почеток