Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercede a 160

1 750 ЕУР

Се продава од: Adrijana 21 авг. 01:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Берово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
A 160
Se prodava mercedes a 160 benzin so atestiran plinski ured kolata e vo mnogu dobra sostojba golem i mal servis napraveno smeneno set na lanec i zategac,vodna pumpa,ulje registrirana do 06-2021 pali vozi nema vlozuvanje vo nea poveke inf.na tel.072-204-908 ADRIJANA
Adrijana
072204908
Leaflet
Кон почеток