Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes A 160 CDI Elegance -01

Се продава од: Stojan 27 фев. 12:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Берово
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
A 160
MERCEDES A160 CDI 2001g NEW FACE

OD OPREMA POSEDUVA

- ESP
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- KLIMA URED
- ELEKTRIKA NA PROZORI
- GREACI VO SEDISTA
- MANUELEN MENUVAC
- CD Radio

Registrirana do 21.11.2016
Vinetka
3 Kluca
Leaflet
Кон почеток