Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES A 160 CDI 90 ks 2006 God

3 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 25 јул. 23:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05 5 500 ЕУР
MERCEDES E 270 CDI 177 ks -03  AVANGARDE 5 999 ЕУР
VW GOLF PLUS  1.9 TDI 105 ks.2005 god. 4 200 ЕУР
FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM 122 ks. -07 3 550 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
A 160
MERCEDES A 160 CDI 90 ks. 2006 God.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
BMW 525 D 177 ks -05 6 999 ЕУР
CITROEN BERLINGO 1.6 HDI 90 ks -12 4 999 ЕУР
OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101 ks -05 2 550 ЕУР
BMW 525 d 177 ks -05 6 750 ЕУР
Кон почеток