Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz A160

1 700 ЕУР

Се продава од: Иван 01 фев. 18:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
A 160
Автомобилот е во одлична состојба.
Иван
078673106
Кон почеток