Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes a160 cdi Avantgarde

3 700 ЕУР

Се продава од: Aleksandar Денес 18:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
A 160
A160 cdi ,2006ta godina ,82ks odlicna za pocetnici,registrirana do 03/2021 145000km so garancija,odlicna sostojba
Aleksandar
075397933
Leaflet
Кон почеток