Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ A 160 AVANGARD

2 100 ЕУР

Се продава од: Beti 21 окт. 20:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
A 160
Se prodava mercedes A160 godina 1999.Kolata e socuvana i moze da se vidi vo sekoe vreme.Za poveke info 071 214 239
Кон почеток