Македонски | Shqip | English |

MERCEDES BENZ A160 AUTOMATIC

Оглас од претпријатие. Се продава од: SKENDEROVSKI 19 септ. 11:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 9.840 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 600 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: А-класа / Mercedes-Benz
Модел: A 160
• ABS
• Kлима
• 4 Воздушни перничиња
• Електрични прозори
• Магленки
• Волан со команди за радио
• Серво волан
• CD Радио
• Далечинско централно заклучување
• Електрично подесување на ретровизори
• Греачи на седишта
Нема посетени огласи
Кон почеток