Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz A170 CDI -98

2 500 ЕУР

Се продава од: Sazan 28 ноем. 14:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
A 170
Kolata e vo odlicna sostojba,generalen servis e napraveno na 234000 km(zamajacot,lamela,potisna ploca,ulje filteri,amortizeri,gurtni)
Elegance model
130 PS ima kolata,
ima plus 4 zimski gumi
Za poveke informaci 076278118
Leaflet
Кон почеток