Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava Mercedes A-170 cdi

2 000 ЕУР

Се продава од: Pero 25 фев. 17:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
A 170
Se prodava Mercedes A klasa-170,crna boja, avtomobilot e vo kompletno ispravna sostojba, pali - vozi
Cena po dogovor
078 752 386
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации