Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ A-KLASA VO TOP SOSTOJBA

0 МКД

Се продава од: Zive 16 ноем. 20:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
A 170
Mercedesot e vo topp sostojba vredi da se vidi skoro ima napraveno servis ,so aluminski bandasi slobodni vo sekoe vreme da se vidi
VIBER NA GAZDA:0038670621884
TOME
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации