Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz A170 CDI 95ks facelift 2004 MT Auto

2 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 21 ноем. 20:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Nissan Qashqai 1.5 DCI 106ks 150.000km tekna 2010 MT Auto 7 500 EUR
VW Touran 1.9tdi 105ks 7 sedista 2008 MT Auto 6 200 EUR
Opel Astra 1.7 CDTI 101ks cosmo koza 2007 MT Auto 3 700 EUR
Peugeot 207 1.4 90ks nova 2008 MT Auto 3 600 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
A 170
mercedes a 170 cdi 95 ks, facelift
- 176000 km,
-*** registrirana na mk cela godina ****
**** kompletno servisirana vo mercedes ****
**** novi gumi 2020 *****

- klima (ladi perektno)
- bluetooth + usb za muzika
- nasloni za race napred i nazad
- senzori za svetla
- senzori za dozd
- zatemneti stakla fabricki
- abs esp asc sistemi za stabilnost
- 6 airbags
- webasto greenje
- halogenki
- alu bandazi novi gumi
- alarm
- follow me home led svetla pod retrovizori
- site stakla se isti, farovi stopovi, ne e nisto menuvano
- kolata e na originalni 176000 km so garancija
- kolata e kompletno servisirana
- smeneto novi diskovi novi plocki, masla filtri zategaci kais
- mnogu stegnato podvozje, motor perfekten
- kolata e bez zabeleska

---- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
sledete ne i na facebook ** mt auto **
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo bravo meriva zafira 207 407 107 fiesta a 180 a 160 mazda 6 3 118 120 alfa 147 159 ibiza leon altea touran turan mondeo focus fokus corsa megane 206 astra vectra insignia e220 e 220
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
 
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Peugeot 107 1.0 70ks 148000km facelift 2010 MT Auto 3 700 EUR
Ford Focus 1.6tdci 115ks nov euro 5B 2013 MT Auto 6 900 EUR
Hyundai Tucson 2.0crdi 140ks koza 4x4 2008 MT Auto 6 900 EUR
Fiat Grande Punto Evo 1.3jtd 75ks 152.000km 2011 MT Auto 4 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации