Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes A170 CDI

2 300 ЕУР

Се продава од: Ljubisha 20 мај 21:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
A 170
Mercedesot e servisiran kompletno vo moja sopstvenost e 3 godini nema nikakov problem
Novi gumi zimski R15
Novi letni R15
Novi amortizeri x4
Klima
Vebasto
Garantiram za voziloto
Ljubisha
078688130
Leaflet
Кон почеток