Македонски | Shqip | English |

Mercedes A CDI 170 -01

Се продава од: Aleksandra 27 јан. 17:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.560 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 600 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: А-класа / Mercedes-Benz
Модел: A 170
Prodavam Mercedes A-klasa 170 CDI-01
cena 2600 evra(fiksno)
Violetova boja, Full oprema ,
klima ;
dizel;
servo;
elektricni prozori;
centralno zaklucuvanje,
registrirana vo Septemvri.
Нема посетени огласи
Кон почеток