Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes A 170 cdi -98

0 МКД

Се продава од: BUKI 07 мар. 23:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
A 170
Prodavam Mercedes A170 cdi uvezen od svajcarija napraen kompleten servis 4 novi gumi klima
registriran,Kolata e vo odlicna sostojba i vredi da se vidi...
Moze zamena za kesh dobra cena
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации