Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes A 170 CDI Itno

2 750 ЕУР

Се продава од: Violeta 31 јан. 13:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
A 170
Se prodava mercedes A170 CDI 2001 godina
Violeta
070263166
Кон почеток