Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz A 170

1 900 ЕУР

Се продава од: Vasil Dimovski 20 септ. 01:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
A 170
Kolata e vo odlicna sostojba, ne trosi gram ulje, za bilo kakvi dodatni informacii javete se na 072311179
Cenata ne e fiksna
Vasil Dimovski
072311179
Кон почеток