Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES A 170 CDI LONG GOD - 01 KLIMA KAKO NOVO FULL

1 799 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Best cars Dooel 16 јан. 10:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Best cars Dooel

16 Огласи во продавницата

AUDI A2 1.6 FSI -02 KLIMATRONIK NOVO FULL 2 299 ЕУР
MAZDA 3 1.6 BENZIN -04 KLIMATRONIK NOVO FULL 3 300 ЕУР
PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI GOD - 08 SO 129 000KM KAKO NOVO 2 600 ЕУР
VW FOX 1.2 BENZIN -06 KLIMA KAKO NOVO FULL 2 100 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
A 170
MERCEDES A 170 CDI LONG REDIZAJN GOD 2001 KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA MAXIMALNO SUCUVANA I ODRZUVANA REGISTRIRANA DO 13.01.2022 SO FULL OPREMA
KLIMA
BORD KOMPIJUTER
ABS
ESP
AIRBAG
SERVO VOLAN
ELEKTRIKA NA STAKLA
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
DALINSKO ZAKLUCUVANJE
ALU.BANDAZI
ALARM
CD
FULL
KOLATA E PERFEKTNA
Best cars Dooel
Best cars Dooel BEST CARS DOOEL VI NUDI GOLEM BROJ POLOVNI AVTOMOBILI PO POVOLNI CENI AVTOMOBILITE SE MAXIMALNO SUCUVANI I ODRZUVANI SO SERVISNI KNISKA UVEZENI OD AVSTRIJA 🇦🇹🇦🇹SO VRVEN KVALITET DOJDETE I UVERETESE NIE SME SEKOGAS ZA VAS Best Cars💪
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
077 801 000
Best cars Dooel
077 801 000
Leaflet

Best cars Dooel

16 Огласи во продавницата
VW TOURAN 1.9 TDI 77KW 105 KS -06 6 BRZINI  NOVO FULL 3 700 ЕУР
MAZDA 3 1.6 BENZIN -04 KLIMATRONIK NOVO FULL 3 300 ЕУР
VW FOX 1.2 BENZIN -06 KLIMA KAKO NOVO FULL 2 100 ЕУР
AUDI A2 1.6 FSI -02 KLIMATRONIK NOVO FULL 2 299 ЕУР
Кон почеток