Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES A 170 CDI Avandgard

2 500 ЕУР

Се продава од: Alban 23 окт. 11:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Сарај, Скопjе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
A 170
Kolata e vo odlicna sostojba, registrirana e do April 2018 i poseduva zelen karton.
Kolata ima oprema:

Avtomatski menjac,
senzor za dozd
el.stakla
ABS
Aluminski felni
2 kluca - centralno
4 novi zimski gumi, (4 novi letni gumi)
Klima
Webasto sistem
Panorama krov
Leaflet
Кон почеток