Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz A170 CDI

2 070 ЕУР

2 300 ЕУР

Се продава од: Zzzzz 15 јан. 21:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
A 170
Prodavam Mercedes a170 cdi 2001 god vo odlicna sostojba moze da se vidi i proba vo sekoe vreme, od oprema poseduva
*Klima
*Vebasto
*Elektronika na prozori
*Novi gumi
Okolu cenata dogovor na lice mesto
Telefon : 078-852-317
Leaflet
Кон почеток