Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES A 170 CDI -99

3 100 ЕУР

Се продава од: MERCEDES A-CLASS 27 ноем. 16:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
A 170
MERCEDES A 170CDI
KOMPLET SERVISIRAN
NOVI ZIMSKI GUMI
REGISTRIRAN

VREDI DA SE VIDI

KONTAKT: OD 9h DO 17h
MERCEDES A-CLASS
044 371 324
Leaflet
Кон почеток