Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes A 170 cdi AUTOMATiK

1 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: jusuf Денес 18:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
jusuf

jusuf

17 Огласи во продавницата

Opel Corsa 1.3cdti -05 Full 2 350 ЕУР
Mini one 1.6 -03 full oprema klima 3 150 ЕУР
Opel Vectra 2.2 dti -05 full oprema socuvano 2 450 ЕУР
Opel Corsa 1.8 gsi -03 donesen od Svajcarija extr 2 550 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
A 170
Mercedes a170 cdi
Automatik tip tronik
Full oprema
Klima
Abs
Servo
Airbag
Centrallna
Audio
El stakla
Dvd
Al felni
I mn drugi opremi
Auto plac cile
Leaflet
jusuf

jusuf

17 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz Vaneo 1.7 cdi -03 full moze zamena 2 350 ЕУР
Renault Megane 1.5 tdci -05 Full oprema 1 650 ЕУР
Opel Vectra 2.2 dti -05 full oprema socuvano 2 450 ЕУР
Opel Зafira 1.9 cdti -07 Full moze zamenа 3 350 ЕУР
Кон почеток