Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes A170 CDI

2 200 ЕУР

Се продава од: Dehar 27 јун. 19:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
A 170
Се продава Mercedes A170 одлично сочуван
072550082
071714087
Leaflet
Кон почеток