Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz A 170

1 200 ЕУР

Се продава од: Aferdita Ramadani Денес 23:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
A 170
Kola e vo dobra sostojba
Aferdita Ramadani
072550082
Leaflet
Кон почеток