Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes A 170 CDI -03

3 500 ЕУР

Се продава од: alekso 08 авг. 16:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
A 170
Продавам мерцедес А 170 цди со фул опрема.Произведен 11 месец 2013 год.
Leaflet
Кон почеток