Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ A 170 CDI ELEGANS

1 900 ЕУР

2 300 ЕУР

Се продава од: Cobe 14 окт. 11:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
A 170
Voziloto e vo odlicna vozna sostojba, registrirano e do 29.06.2021 godina, redovno servisirano i dosta ekonomicno. Pominati 181 000km. Cenata ne e fiksna.
Leaflet
Кон почеток