Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz A 180 CDI 2.0 -06

Се продава од: Aleksandar 24 ноем. 02:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
A 180
Kolata e uvezena od Germanija, redovno servisirana poveke informacii tel: 077 505 975
Aleksandar
077 505 975
Leaflet
Кон почеток