Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ A 180 CDI -07 ELEGANCE Maksauto M

Оглас од претпријатие Се продава од: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 28 јул. 04:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
A 180
NOVO NA PAZAROT CISTO NOVO 180000km 100%

MERCEDES A 180 CDI ELEGANCE MAXIMALNO
SOCUAN NOV DVA KLUCA SO FULL OPREMA

****KOLATA E DIREKTEN NOV UVOZ NA MAKS AUTO I NE E STOENA PO PLACEVI****


****PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I HOMOLOGACIJA ********KOLATA E KAKO NOVA SE E FABRICKI OD NADVOR I OD VNATRE BEZ FARBANICI I GREBANICI ***


****KOLATA E NA 100% REALNI KILOMETRI MOZETE DA PROVERITE VO KOJ SERVIS SAKATE****

****KOLATA E OD AVTOSALON SO PERFEKTEN MOTOR I PREKRASEN ENTERIER **OD OPREMA POSEDUVA NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST:

- FABRICKI TONIRANI STAKLA
- ABS
- SERVO
- ESP
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- ELEKTRIKA NA OGLEDALA
- SENZOR ZA DOZD
- BOARDCOMPUTER
- MANUELEN MENUVAC
- KLIMA
- MULTIFUNKCIONALEN VOLAN
- I USTE MNOGU OPREMA****KOLATA SE NAOGA NA 5km PRED KRIVA PALANKA NA PLACOT NA MAKS AUTO *****

****MAKS AUTO LIDER VO UVOZ NA POLOVNI VOZILA SO DOKAZAN KVALITET ,GARANCIJA I REALNI KILOMETRI *****

****DOJDETE I UVERETE SE VO KVALITETOT NA NASITE VOZILA****
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
077738126,070235235
Leaflet
Кон почеток