Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz A 180 CDI 164000km

2 850 ЕУР

Се продава од: Ivan Денес 14:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 6.100 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Hatchback
Модел
A 180
Se prodava Mercedes-Benz A 180 CDI 109ks 2005G so pominati 164000km. Voziloto poseduva eden sopstvenik i e vo perfektna sostojba.
Napraven e servis pred 200km i se smeneti novi zimski gumi.

PLATENI SE SITE TROSOCI DO REGISTRACIJA!!!
(CARINA, TIF I HOMOLOGACIJA, PREVODI NA DOKUMENTI)!!!

VOZILOTO MOZE DA SE VIDI I PROBA VO SEKOE VREME!!!

BEZ ZAMENI!!!

AUDI, MERCEDES, BMW, PASSAT, VW, GOLF, POLO, CITROEN, RENAULT, PEUGEOT, TOYOTA, NISSAN, FORD.

POVEKE INFO NA TEL: 072 57 57 57
Leaflet
Кон почеток