Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ A180 CDI AMG SPORT NAVI -14 AS AUTO

11 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AS AUTO LIDER DOOEL 27 ноем. 15:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AS AUTO LIDER DOOEL

AS AUTO LIDER DOOEL

16 Огласи во продавницата

MERCEDES-BENZ E250 CDI COUPE FULL REG CEL -11 12 990 ЕУР
BMW X1 2.0D 143KS AUTOMATIC NAVI KOZHA 104000KM FULL 2017 24 999 ЕУР
VW GOLF 2.0TDI 8VENTILI 4MOTION 4X4 SPORT 2008 4 999 ЕУР
VW PHAETON FACELIFT 3.0TDI V6 245KS 4MOTION 4X4 FULL -10 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
A 180
Модел:Mercedes-Benz A180 CDI AMG SPORT/Хечбек
Произведено:2014год
Гориво:Дизел
Мотор: 110HP Еуро6
Менувач:Автоматски 7 брзини
Погон:Предна оска
Километража:188000км
Тарга:EP102TD

Увоз од Италија.Платени сите давачки до регистрација.

Прва фарба насекаде без грам префарбан детал.Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка ,удари без грам кит или шминка.

Возилото е безпрекпрно добра состојба.Буквално вози и изгледа како ново.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Се работи до последно копче.

Внатре е сочувано возило без точка.

Два оригинални клуча и Оригинанла сервисна книшка.

4 нови гуми 2 клуча

Опрема:
-Фабричка Нави со УСБ,Блутут,МП3,Аух итн.
-Полу Кожен Рекаро АМГ Салон
-Парктроник
-Паркинг Камера
-Led дневни светла
-Xenon фарови
-Команди на волан
-Климатроник двозонски
-Борд Компјутер
-Темпомат
-Спорт,еко про и Комфорт нивоа на возење
-Предупредување пред удар и за напуштање на лента
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање)
-Алу Фелни Фабрички.
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Mагленки

и мн друго.

Локација:АС Ауто Лидер Дооел с,Можидивњак ББ Крива Паланка.
AS AUTO LIDER DOOEL
072 23 18 28
Leaflet
AS AUTO LIDER DOOEL

AS AUTO LIDER DOOEL

16 Огласи во продавницата
VW GOLF 2.0TDI 143KS HIGHLINE 127000KM -11 8 490 ЕУР
SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75KS FULL OPREMA 2007 3 699 ЕУР
VW PHAETON FACELIFT 3.0TDI V6 245KS 4MOTION 4X4 FULL -10 0 МКД
MERCEDES-BENZ E250 CDI COUPE FULL REG CEL -11 12 990 ЕУР
Кон почеток