Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz A 180

3 000 ЕУР

Се продава од: Jane 02 авг. 02:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
A 180
Mercedes A180 CDI 2004 god registriran do mart smeneto 2 novi gumi za 4 sezoni servisirano euro kuka so dva kluca srs klima moze zamena .
Leaflet
Кон почеток