Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz A 180 CDI

4 500 ЕУР

Се продава од: Oliver 04 авг. 20:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
A 180
Se prodava Mercedes A 180 cdi 80kw
Registracija MKD od 19/9-18
Ful oprema vo odlicna sostojba, napraven e servis.
Pominati 210000 km.

tel.
078410688

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации