Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz A 180 2.0cdi -05

4 600 ЕУР

Се продава од: Trajco 26 јан. 00:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
A 180
Se prodava Mercedes A180 2.0cdi 2005 god registriran so kompleten servis 6 stepen menuvac
Leaflet
Кон почеток