Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz A 180

4 000 ЕУР

4 600 ЕУР

8.560 МКД / месечно

pay with Iute Credit

Се продава од: Bojan 05 окт. 11:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 8.560 МКД / месечно

From
Advertiser
Година
2008
Менувач
Автоматски
Километража
190 000 - 199 999
Гориво
Нафта
Регистрација
Македонска
Боја
Црна
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
А-класа / Mercedes-Benz
Модел
A 180
Se prodava Mercedes A 180, proizveden 2008 godina, registrirana i zelen karton do 01.2020. So komplet letni i zimski gumi, vo odlicna sostojba.
Leaflet
Кон почеток