Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes Benz A180 CDI

5 300 ЕУР

Се продава од: Martina 11 авг. 19:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Седан
Модел
A 180
Se prodava Mercedes Benz A 180, ekstra socuvan, registriran do Dekemvri 2021
Martina
078284331
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации