Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes A200 CDI Avantagrde

4 600 ЕУР

Се продава од: Dime 28 ноем. 15:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
A 200
Se prodava Mercedes A200 CDI Avantgarde so full oprema i napraven komplet servis , registirano cela godina do 11 mesec 2019 god.
Leaflet
Кон почеток