Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Vito 115 CDI Extra long

7 500 ЕУР

Се продава од: Miki 22 ноем. 16:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Mercedes-Benz
Se prodava Mercedes Vito 115 CDI - Extra long 8+1 sedista - 2004 godina - registrarano do 18.10.2020 so zelen karton - avtomatski menjac
Ima multimedia so navigacija
Leaflet
Кон почеток