Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Kamion

0 МКД

Се продава од: Riza imeri 27 фев. 00:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Сарај, Скопjе
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Mercedes-Benz
Prodavam kamionce
Riza imeri
070535502
Leaflet
Кон почеток