Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Sprinter 413 cdi

5 000 ЕУР

Се продава од: Ata Kaya 16 септ. 15:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Штип
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Mercedes-Benz
Mercedes Benz Sprinter 413 CDI
Cervis
Ata Kaya
070274082
Кон почеток