Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 190 benzin plin

800 ЕУР

Се продава од: Naim 02 окт. 11:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Mercedes-Benz
Модел
190
Iatecena registracija
Leaflet
Кон почеток