Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDEZ BENZ 190E -98 CENATA NE FIKSNA

1 450 ЕУР

Се продава од: Zlate 09 фев. 14:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
190
Мерцедесот е во одлична состојба вреди да се види.
МОЖНА Е И ЗАМЕНА ЗА ЛАДА НИВА
Leaflet
Кон почеток