Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz 190D 1985

0 ЕУР

Се продава од: Goce 14 мај 19:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Купе
Марка
Mercedes-Benz
Модел
190
ZARIBAN MOTOR NA RADILICA
REKISTRIRAN DO 11.28.2021
CENA PO DOGOVOR
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации