Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES 190D -92

1 650 ЕУР

Се продава од: Dejan 12 апр. 19:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
190
Mercedes 190
Dizel regristriran cela godina so zelen karton kolata e vo odlicna sostojba Za poveke 077695955
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации