Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes 190 -91

Се продава од: Ivica 09 фев. 23:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
190
Mercedesot e vo vozna sostojba,malku e cuknat,motorot e grom pali vozi, C 220 D obicen.
So malku pari da se sredi i vozi..
Leaflet
Кон почеток